Mecz pamięci w Zakopanem
25 July 2011 02:18 PM
Data ta również zbiega się z czwartą rocznicą powstania Klubu KS Zakopane i jest również rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego 2011/2012 na Podhalu.
Przed meczem zaplanowano modlitwę za zmarłych piłkarzy oraz za dobre wyniki sportowe dla drużyny KS Zakopane, którą poprowadzi ksiądz dyrektor Lesław Mirek.

W przerwie meczu zostaną złożone kwiaty na grobach zmarłych zawodników oraz wręczone zostaną pamiątkowe puchary i statuetki dla uczestników zawodów.

KS Zakopane w poprzednich latach rywalizował w meczu pamięci m.in. z Dunajcem Nowy Sącz, LKS Kobylanką, Glinikiem Gorlice. W tym roku będzie gościć „nowo upieczonego” III ligowca – najlepszą podhalańską drużynę LKS Lubań Maniowy.

Ta niewątpliwie ważna inicjatywa spotyka się corocznie z poparciem władz miasta, środowiska sportowego Zakopanego oraz mediów.

Planowany termin rozegrania meczu:

KS Zakopane – LKS Lubań Maniowy
31 (niedziela) lipca 2011 r. o godzinie 17.00 na stadionie COS OPO Zakopane.

Ze sportowym pozdrowieniem
W imieniu Zarządu Klubu Sportowego Zakopane
Wice Prezes Piotr Apollo
sadeckie.pl - Nowy Sącz, Gorlice i Limanowa
portal z informacjami regionalnymi z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. Wszystko o tutejszym sporcie, imprezach, rozrywce, zabytkach, turystyce, edukacji, komunikacji i firmach.


<