Poprad Muszyna oficjalnie w III lidze!
9 August 2010 09:06 PM
- Potwierdzam! Poprad Muszna w sezonie 2010/2011 zagra w III lidze – mówi prezes klubu Stanisław Sułkowski. – O takim dniu marzyłem kilkanaście lat. Po raz pierwszy w historii Muszyny piłkarze będą grali w tak wysokiej klasie rozgrywkowej. To wspaniała promocja dla miasta i regionu W środę w Krakowie mamy złożyć wszystkie niezbędne dokumenty. W sezonie zasadniczym na sześć kolejek przed końcem rozgrywek mieliśmy awans w kieszeni. Jednak potem stało się coś niezrozumiałego. Zespół przestał grać, zaprzepaszczając szansę na grę w III lidze. Ale to już przeszłość. Dzięki Opatrzności i piłkarzom zajęliśmy miejsce, które teraz dało nam awans. To także zasługa burmistrza, jego zastępcy i radnych. Wszystkim bardzo dziękujemy.

Wiele wskazuje na to, że Poprad Muszyna zastąpi w terminarzu Hutnika Kraków. Już w najbliższą niedzielę mineralni zagrają pierwszy mecz w III lidze w Suchedniowie. A już w środę będą podejmować Garbarnię Kraków, początek meczu godz. 17.


źródło: własne / popradmuszyna.futbolowo.pl (Jerzy Cebula)sadeckie.pl - Nowy Sącz, Gorlice i Limanowa
portal z informacjami regionalnymi z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. Wszystko o tutejszym sporcie, imprezach, rozrywce, zabytkach, turystyce, edukacji, komunikacji i firmach.


<