Już tylko Sokół i Zawada mają szansę na mistrzostwo
31 May 2010 04:41 PM
Przed przystąpieniem do 26. kolejki ostatnim zespołem, który miał matematyczną możliwość na tytuł mistrzowski była drużyna Hartu Tęgoborze. W bezpośrednim starciu z piłkarzami Zawady to jednak tęgoborzanie musieli uznać wyższość rywali i zapomnieć o możliwości zajęcia 1. miejsca w tym sezonie. W tej sytuacji o tytuł najlepszej drużyny sezonu 2009/2010 w sądeckiej klasie A walczą już tylko Sokół i Zawada.

W ostatecznej klasyfikacji również druga pozycja w tabeli ma ważne znaczenie, gdyż wicemistrzowie wszystkich czterech klas A będą walczyć w barażach o 2 wolne miejsca w klasie okręgowej. Tą lokatę mogą zająć: Sokół Stary Sącz, Zawada Nowy Sącz, Hart Tęgoborze, Zawisza Rożnów, LKS Świniarsko oraz Zyndram Łącko.

Conajmniej jedna drużyna spadnie z sądeckiej klasy A. Matematycznie możliwością zajęcia ostatniego miejsca na chwilę obecną (31 maja) są zagrożone zespoły: Jedność Nowy Sącz, Start Nowy Sącz, LKS Łęka, Librantovia Librantowa, Piątkowa Łęg oraz Budowlani Jazowsko.sadeckie.pl - Nowy Sącz, Gorlice i Limanowa
portal z informacjami regionalnymi z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. Wszystko o tutejszym sporcie, imprezach, rozrywce, zabytkach, turystyce, edukacji, komunikacji i firmach.


<