Sparing: Start N.W. j. - Skalnik j. 4:2
11 August 2009 01:48 PM
Skalnik: Trojan R. - Trojan M., Kocemba A., Ziobrowski D., Włodarczyk J. - Cempa B, Ogórek Ł, Aleksandrowicz R., Kruczek B. - Gajdosz K., Surma K. oraz Madej A.

Stroną prowadząca grę był zespół Startu, który dysponował zawodnikami ogranymi w klasie okręgowej juniorów. Ładne akcje z wieloma podaniami nie należały do rzadkości przez co młody Trojan w bramce Skalnika, często popisywał się udanymi interwencjami (kilka razy nie miał jednak nic do powiedzenia). Zespół gości (nie licząc 4 zawodników z rocznika 92, już dawno występujących w drużynie seniorów) składał się z chłopców, którzy jeszcze kilka tygodni temu byli trampkarzami. Czyhali na błędy gospodarzy próbując kontrataków.
Bez wątpienia godny uwagi jest postęp jaki w ciągu minionego roku zrobili gracze z Kamionki. Dokładnie przed rokiem mecz sparingowy tych drużyn zakończył się srogim laniem w dwucyfrowych rozmiarach. Warto by nadal z zapałem trenowali a może za rok postraszą kolegów z Nowego Sącza.

Przygotował: Macieksadeckie.pl - Nowy Sącz, Gorlice i Limanowa
portal z informacjami regionalnymi z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. Wszystko o tutejszym sporcie, imprezach, rozrywce, zabytkach, turystyce, edukacji, komunikacji i firmach.


<