Mecz Gwiazd Północ-Południe
30 December 2008 04:17 PM
- Ideą całego przedsięwzięcia jest cel charytatywny oraz popularyzacja siatkówki - powiedział dyrektor PlusLigi Kobiet Jacek Kasprzyk. - Dochód ze spotkania zostanie przeznaczony zawodniczkom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują pomocy. W opinii Bogdana Serwińskiego taki pomysł jest znakomity i wart kontynuowania. Podobne mecze cieszą się we Włoszech dużym zainteresowaniem. Siatkówka w Nowym Sączu i okolicy jest bardzo popularna - mówi Bogdan Serwiński. - Dzięki telewizji Polsat grę najlepszych polskich siatkarek zobaczy wielu kibiców w Polsce. Zdaniem dyrektora Kasprzyka na podstawie dotychczasowych spotkań w PlusLidze Kobiet w drużynie Południa znalazłyby się: Skorupa, Frątczak, Dziękiewicz, Gajgał, Barańska, Mirek i Zenik. Do ekipy Północy wytypowałby on: Sadurek, Kowalkowską, Tokarską, Bednarek, Kaczorowską, Woźniakowską i Maj.

Mecz siatkarskich gwiazd rozegrany zostanie 3 stycznia 2009 r., o godz. 14.45 w Hali MOSiR, ul. Nadbrzeżna 34, Nowy Sącz Godz. Transmisja: TV4, Polsat Sport. Sprzedaż biletów w cenie 15 złotych prowadzona jest w Hali MOSiR. Mecz Gwiazd PlusLigi Kobiet zostanie rozegrany po raz pierwszy w historii PLPS SA i jest początkiem tradycji corocznego święta polskiej siatkówki klubowej.


Źródło: www.nowysacz.plsadeckie.pl - Nowy Sącz, Gorlice i Limanowa
portal z informacjami regionalnymi z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. Wszystko o tutejszym sporcie, imprezach, rozrywce, zabytkach, turystyce, edukacji, komunikacji i firmach.


<