Muszynianka/Fakro poznała rywala
5 December 2007 10:47 AM
- Im dalej w rozgrywkach, tym rywal staje się atrakcyjniejszy - mówi trener Muszynianki/Fakro Bogdan Serwiński. - W kolejnej rundzie, a sądzę, że Austriaczki pokonamy, trafimy z pewnością na Vicenzę z Włoch. I to już będzie znacznie trudniejszy przeciwnik. Oczywiście niczego nie przesądzam, tym bardziej, że nie znam zespołu Sparkasse. Ale liga z Austrii do mocnych nie należy. Rywalki w swoim kraju należą do czołówki i na pewno tak łatwo jak z Luka Bar już nam nie pójdzie. Natomiast Vicenza gra z Francuzkami. Jestem pewien, że da sobie radę. Inne rozwiązanie byłoby wielką niespodzianką.

A jak ze zdrowiem siatkarek? - Generalnie nie jest źle. Każdą zawodniczkę po meczu coś boli i to jest normalne. Natomiast kostka Marioli Zenik się goi. Najlepszym rozwiązaniem w jej przypadku byłaby przerwa, ale na to nie ma czasu. Stąd jej rekonwalescencja potrwa dłużej. Teraz przed nami - już w sobotę - mecz ze Stalą Mielec. To teraz zaprząta mi głowę. Mam nadzieję, że wygramy. Z każdym meczem zespół gra lepiej, więc liczę na dobrą i efektowną grę.

Więcej w Dzienniku Polskimsadeckie.pl - Nowy Sącz, Gorlice i Limanowa
portal z informacjami regionalnymi z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. Wszystko o tutejszym sporcie, imprezach, rozrywce, zabytkach, turystyce, edukacji, komunikacji i firmach.


<